Teklif Alın

Hakkımızda

Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak denizde unutulmaz bir deneyim yaşamalarını hedefliyoruz.
lovesaıl

Biz Kimiz?

Biz, iş hayatının bitmek tükenmek bilmeyen koşuşturmacası ve İstanbul’un karmaşık trafiği arasında nefes almak için yıllar önce yelken hobimizi bir işe dönüştürmeye karar vermiş bir çiftiz.
Eşim Feyza ile bir tekne gezisi sonrası hayatlarımızı birleştirdikten sonra uzun yıllar deniz tutkumuzu kiraladığımız teknelerle sürdürdük. 2015 yılında ilk teknemiz Dufour 382 GL yi alarak hem kullanmak hem de işletmek için sektörün öncü firmalarından birine emanet ettik. 2018’e geldiğimizde hem müşteri, hem donatan olarak sektörde edindiğimiz tecrübeleri kullanarak farklı bir anlayışla kendi teknelerimizi işletmek amacıyla LoveSail’i kurduk.
Yıllar boyunca kiralama deneyimlerimizden, edindiğimiz tecrübelerden ve biriktirdiğimiz bilgilerden yola çıkarak, yelken tutkunu denizciler ve yeni başlayanlar için bu dünyayı daha rahat, güvenli ve eğlenceli hale getirmek için çaba harcıyoruz.
Bizi bir araya getiren ortak sevgimiz olan yelken aşkı etrafında, deniz sever dostlarımızla tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

- Ahmet Bahadır Kantar, Kurucu

lovesaıl

Neler Sunuyoruz?

Konforlu ve güvenli bir tatil geçirmeniz için, tam donanımlı, genç ve bakımlı teknelerimizle sizlere hizmet verirken, ihtiyaç duyduğunuzda en hızlı ve etkin servisi vermek için ekibimizle her zaman yanınızdayız.
Konforlu Yatlar
Kaliteli Hizmet
Uygun Fiyat
lovesaıl

Rüzgarı Yakalayın

Her deniz yolculuğunu kişiye özel hale getirmek için çalışıyoruz.

Konforlu Yatlar

Tam donanımlı teknelerimizle benzersiz bir deneyim.

Kolay Rezervasyon

Hızlı ve kolay rezervasyon işlemleriyle tatilinizi planlayın.

Tatilin Keyfini Çıkarın

Denizde hızlı ve deneyimli destek ekibimizle güvenli seyirler.

WhatsApp
1
💬 Sorunuz mu var?
LoveSail
Merhaba👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?