Teklif Alın

Bavaria C45 – Blue Monkey

Şıklığı ve gücü bir arada sunan prestijli bir yelkenli modeli. Geniş ve ergonomik yaşam alanları ile konforlu seyahat imkanı sağlar, aynı zamanda optimize edilmiş yelken donanımıyla üstün performans gösterir.
detaylar

Bavaria C45 – Blue Monkey

Bavaria C45 – Blue Monkey

“Bavaria C45 – Blue Monkey”, mükemmel denizcilik deneyimi arayanların tercihi olan bir yat modelidir. Bu lüks ve modern yat, üstün performansıyla dikkat çekerken, konfor ve güvenlik açısından da beklentileri karşılar.
Bu muhteşem yatın sunduğu özellikler arasında 2 dümen simidi ve baş pervanesi gibi teknik detaylar bulunur. Ayrıca, 360 Watt gücünde solar panel ve klima gibi lüks özelliklerle donatılmıştır. Sahil elektriğiyle çalışan klima, konforunuzu artırırken, 300 W invertörü sayesinde elektrik ihtiyacınızı karşılar.
Bavaria C45 – Blue Monkey, B&G Zeus³ 7″ chart plotter, B&G Triton² göstergeleri ve B&G V60 VHF telsizi gibi modern elektronik ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca, çapa, bosa kancası, 90 m x 10 mm zincir gibi güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır.
Teknik donanımın yanı sıra, yatın sunduğu konfor da göz ardı edilemez. Elektrikli buzdolabı, bimini güneşlik ve yumuşak tabanlı şişme bot gibi özellikler, denizde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir. Havuzluk minderleri, yüzme platformu ve duş gibi detaylar da konforunuzu artırır.
Bavaria C45 – Blue Monkey, mükemmel denizcilik deneyimi ve lüks bir yaşam tarzı arayanlar için ideal bir seçenektir. Bu yatla gerçekleştireceğiniz her seyir, konfor, güvenlik ve keyif dolu anlarla dolu olacaktır.
Bavaria C45 – Blue Monkey Ekstra Özellikler
teknik özellikler
Tam Boy
13,98 m
En
4,49 m
Su Çekimi
2,20 m
Su Deposu
554 L
Yakıt Deposu
244 L
Yelken Alanı
109 m2
Ana Yelken
Sarma Yelken
Cenova
Flok
(Kendinden Tramolalı)
Motor
Yanmar 80 HP
Kamara
3 + Salon
WC
2
Bayrak
Türk
Model Yılı
2022
bizimle İletişime Geçin
Hemen bugün bize ulaşarak teklif alın.
WhatsApp
1
💬 Sorunuz mu var?
LoveSail
Merhaba👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?